Головна | Мій профіль | Вихід | RSS Субота, 16.02.2019, 19:10

Новаківський  НВК  

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
Меню сайту
ДНЗ "Пролісок"
Форма входу
Категорії розділу
Статут [1]
Структура [0]
Паспорт школи [0]
Територія обслуговування [0]
Робочий навчальний план [3]
штатний розпис [1]
Звіт директора школи [1]
Результати моніторингу якості знань [2]
Матеріально-технічне забезпечення [1]
Кадровий склад [1]
Ліцензії на впровадження освітньої діяльності [1]
Освітня програма [1]
Останні новини
[03.02.2019][Шкільні новини]
Cвято зимуючих птахів [02.02.2019][Шкільні новини]
Наказ "Про проведення обліку дітей... " [22.01.2019][Шкільні новини]
День соборності України (фото+відео) [11.01.2019][Шкільні новини]
Олімпіада з інформатики - ІІІ етап [03.01.2019][Шкільні новини]
Новий рік у Новаківському сількому клубі [28.12.2018][Шкільні новини]
Кінцева зупинка Діда Мороза [28.12.2018][Шкільні новини]
Наступна зупинка Діда Мороза [28.12.2018][Шкільні новини]
Новорічні композиції 2019 Корисні росилання
Вивчаємо інформатику
Вивчаємо інформатику
Погода
Погода в Україні
Вік сайту
Теги сайту

Каталог файлів

Головна » Файли » Інформація про НВК » Звіт директора школи

Звіт директора школи за 2017-2018 н.р.
[ Викачати з сервера (13.06 Mb) ] 21.12.2017, 09:47

Звіт директора школи за 2017-2018 н.р. (Доповідь+презентація)

 

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

Новаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

за підсумками 2017/2018 навчального року

Згідно з «Примірним Положенням  про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю» затвердженого наказом МОН України № 178 від 23.03.2005 року, Положенням  про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року № 778 п.95 та на виконання Національної доктрини розвитку освіти, п.3 щорічно керівник навчального закладу має звітувати про свою діяльність на зборах педагогічного колективу, батьківською громадськістю.

Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою.

Закінчується навчальний рік. Як і кожен з попередніх, він має здобутки і недоліки. Треба якісно і системно проаналізувати, щоб визначити напрями роботи.

Згідно з функціональними обов’язками директор школи здійснює безпосереднє керівництво школою, забезпечує реалізацію державної освітньої політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти у цілому та загальної середньої освіти зокрема.

Визначення проблем та очікувані результати:

 • стабільне функціонування навчального закладу та якісне надання освітніх послуг;
 • удосконалення організації навчально-виховного процесу відповідно до загальнолюдських цінностей, сучасних умов та науково-технічних досягнень;
 • забезпечення наступності навчального змісту та вимог між дошкільною й початковою, між початковою й основною, між основною та старшою школами;
 • забезпечення виконання Державних стандартів освіти;
 • диференціація та індивідуалізація навчання, переходу на особистісно-зорієнтовані педагогічні технології;
 • зміна цілей освіти в напрямі формування та розвитку здібностей до самостійного пошуку інформації, розв’язання нестандартних задач, практичне застосування отриманих знань;
 • забезпечення впровадження сучасних і інформаційних технологій у начально-виховний процес.

Педагогічному колективу спільно з батьками вдалося провести належну роботу щодо охоплення всіх учнів мікрорайону школи навчанням  .

 • наступності у роботі дошкільного закладу та школи є довготривалим і нерозривним процесом, а робота – системною і плановою; завдання – комплексними й інтегрованими. Проблема наступності ґрунтуєься на створенні умов для реалізації в педагогічному процесі дитячого садка та школи єдиної, динамічної, перспективної системи виховання та навчання для продовження вчителями того фізичного, психічного, соціального, мовленнєвого розвитку дитини, який забезпечує дошкілля.З ціїю метою рішенням сесії районної ради зобов’язано створити умови в школі для об’єднання школи і садка в єдиний комплекс-НВК ‘’Загальноосвітня школа і-ііі ступенів-дитячий садок’’.Зроблено уже багато:спонсорською допомогою благодійника і мецената Віктора Ничипоровича  М’ялика замінено вікна та двері на пластикові ,проведено реконструкцію опалювальної системи-замінено конвектори на сучасні батареї, що дасть змогу забезпечити тепловий  режим для дошкільнят.Реконструйовано  вхід до дошкільної частини та прокладання бруківки перед східцями.Це зроблено своїми силами,а саме наполегливо попрацювали тут вчитель Християнської етики Ящук Андрій Михайлович та сторож Босик Роман Арсенович при допомозі кочегара Ярощука Сергія Володимировича, робітника Базаки Петра Яковича, вчителів Босика Сергія Григоровича та Волочнюка Віктора Петровича.Замінено повністю електропроводку у дошкільній частині.Хочу подякувати педагогічному колективу, обслуговуючому персоналу, які не рахувалися з своєю відпусткою і готували школу до нового навчального року.Особлива подяка батькам Ляшку Володимиру та Кібишу Віталію, які нанесли шпаклівку  на стіни ігрової кімнати дошкільного підрозділу.

Робота щодо рівного доступу до якісної освіти, обов’язковості загальної середньої освіти

Проведено організаційну роботу, видано накази:

 • «Про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку та закріплення території обслуговування за вчителями школи на 2016/2017 навчальний рік»;
 • «Про підготовку та організований початок 2016/2017  навчального року»;
 • «Про порядок організації роботи школи у новому навчальному році та дотримання санітарно-гігієнічного режиму»;
 • «Про організацію контролю за відвідуванням учнями занять»;

– «Про організацію роботи з профілактики правопорушень, злочинності, наркоманії, алкоголізму»;

– «Про організацію роботи щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності»;

– «Про організацію роботи з охорони дитинства».

«Про початок роботи дошкільного підрозділу НВК»

Відповідно до зазначених наказів було організовано роботу, у наслідок якої встановлено:

 • усього на території обслуговування школи проживає дітей шкільного віку – 69
 • з них шестирічок-10
 • навчалося у Новаківському НВК-66 дітей та 25 діток в дошкільному підрозділі.
 • 2 клас-8, 3клас-8,4 клас-7,5 клас-6, 6 клас-4, 7клас-9+1,8 клас-6, 9 клас-6,10 клас-8,11 клас-1. До першого класу має прийти10 дітей. Учні, що не підлягають навчанню за медичними показниками, відсутні.

  У зв’язку із захворюванням було організовано індивідуальні заняття для учениці 7 класу Юсин Діани..

Початкових класів – 4, у них учнів було 29, на 1-ше вересня має бути – 28.

5-9 класів-5 Навчалося 34 учні, на 1-ше вересня має бути32 учні.

10-11 класів-1.В наступному навчальному році  за прогнозними даними має навчатись в закладі75 учнів та 25 дошкільнят.

У 2017/2018 навчальному році в 10 класі, враховуючи бажання учнів та їх батьків,

 . продовжено навчання за універсальним профілем. Розподіл годин базового компоненту даного профілю забезпечує можливість кожному учневі підготуватися до вступу у вищі навчальні заклади

 – 1-4 класи «Християнська  етика в українській культурі», додаткові заняття з математики та української  мови.

Допрофільне навчання учнів основної школи (спецкурси, факультативи, курси за вибором) вводяться, враховуючи інтереси учнів та батьків.

Враховуючи побажання учнів та кадровий склад, зміст освіти розширено курсами, спецкурсами, факультативними курсами:

 

 

 

– 5-7 класи «Основи християнської етики», «Шкільна риторика», «Математичний калейдоскоп», «Вибрані питання алгебри», «Світ кімнатних рослин»,

8-9 класи « Хімія в побуті», « Розв’язування задач з параметрами»,» Основи інформатики»,»Цікава орфографія», « Синтаксис сучасної української мови», « Організм людини»

 

 

Значна увага педагогічного колективу приділялась адаптації учнів 1-4, 5-7 класів до навчання в умовах впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

Школа працювала за п’ятиденним режимом за семестрами.

На кінець навчального року школу закінчили 66 учнві, із них крім учнів 1-го класу)

 • 4 (6,5%) початковому рівні,

22 (36%) на середньому рівні,

26 (42,6%) на достатньому рівні,

9 (14,7%) на високому рівні.

  Серед учнів 2-10 класів 8 учнів -відмінники, Що становить11,7%,  

 

Учні 4, 9,   класів успішно пройшли ДПА,  

 

У школі діє певна система методичної роботи. ЇЇ сітка створена на діагностичній основі. Вже 5 рік педколектив працює над проблемою « Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес”

До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються досвічені вчителі. Вони є керівниками шкільних методичних підрозділів У школі працювали м/о: вчителів природничо- математичного  циклу, вчителів початкових класів, вчителів філологічних дисциплін, класних керівників.  Результативною була робота всіх методичних об’єднань. Учителі провели відкриті уроки, виховні заходи, ділились досвідом роботи по проблемах, зросла їх педагогічна майстерність. Внаслідок чого рівень навчальних досягнень учнів школи оцінюється хорошими показниками.
Учителі школи йдуть в ногу з життям. Широко впроваджуються у практику інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто навчається. З кожним роком нові інформаційні технології на уроках впроваджує все більше і більше педагогів школи. У 201
5/2016 навчальному році атестувалося 5 учителів (Васьковець Є.О., -спеціаліст, Шевчук С.А. – вища, Босик О.І. - ІІ, Босик А.О.- ІІ, Христянович О.Г.- І категорія)  та один вихователь дошкільного навчального закладу Юсин С. В. Педагоги школи активно залучаються до роботи у районних семінарах, засіданнях творчих та ініціативних груп, науково-практичних конференціях тощо. Аналіз якісного складу та освітнього рівня педагогічних працівників школи дозволяють зробити висновок про можливість проведення навчально-виховного процесу на високому рівні.
            

Навчальна діяльність учнів.

   Протягом 2016/2017 навчального року робота педколективу була спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів. Велика увага у школі приділяється охопленню дітей навчанням. Станом на 1 вересня 2015 року до першого класу були залучені всі діти, яким виповнилось 6 років. Усі випускники склали державну підсумкову атестацію та отримали документи про освіту.
 
  За результатами участі в районнх етапах олімпіад учні школи отримали такі призові місця.

 

Результати ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад

Результати ІІ туру Всеукраїнських конкурсів

 

Учениця 6 класу Богдан А. отримала ІІІ місце з математики, учень 7 класу Юсин І. – ІІІ місце з математики , учень 8 класу Босик А. – ІІ місце з математики, ІІІ місце з фізики, ІІІ місце з англійської мови, І місце з хімії , І місце з  інформатики та з інформаційних технологій, учениця 7 класу Симчук І. І місце з української мови та літератури та ІІ місце з хімії  і переможцем обласного етапу всеукраїнських олімпіад з інформатики І місце та з хімії ІІ місце є учень 8 класу Босик А. У районному етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка ІІ місце отримали учениця 6-А класу Богдан А.та учениця 7 класу Симчук І., ІІІ місце учениця 5 класу Симчук М.

Учень 8 класу Босик Андрій брав участь в ІV етапі всеукраїнських Олімпіад з інформатики і зайняв 17 місце.

Повний текст у архіві для скачування

Категорія: Звіт директора школи | Додав: Boss
Переглядів: 81 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти для навчання
Останні коментарі
Молодці!!! Так тримати!

Дякую! Будемо старатися.

Такого ж результату і на обласному етапі!


Перемог вам у майбутньому

Пошук на сайті
Наше опитування
Чи задоволені ви умовами праці на своїй роботі
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Автор: Босик Сергій Григорович © 2019